Pastorace

Formou podpory, péče, poradenství či doprovázení nabízíme pastoraci lidem, kteří se nacházejí v pro ně obtížných životních situacích či zápasí s nějakým jiným trápením. Vycházíme z biblických principů a evangelia, věříme v sílu modlitby, obracíme se k živému Bohu.

Pastorační podporu nabízíme těm, kteří řeší otázky přijetí a odmítnutí, odpuštění, strach, stres, sebepřijetí, uzdravení citových zranění a traumat, sexualitu, finance a mnohé další aktuální potíže. Častými tématy jsou vztahy v rodinách, mezi partnery, v práci či na jiných místech, hledání smyslu a naplnění života, obtížná rozhodování na životních křižovatkách a mnohé další.

Nabízíme pastorační setkání pro jednotlivce či menší skupiny, počet setkání je individuální, dle konkrétní potřeby.
 
Tato setkání jsou zdarma.

Pastorace probíhá po předchozí domluvě v zasedacích prostorech CBH, které jsou v domě Radost - Náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3.

Aktuálně v období koronaviru nabízíme rozhovory na skypu nebo po telefonu.


Kontakt: Dana Bobková, +420 608 145 005, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Poradce:


Mgr. Dana Bobková vystudovala ETF, UK bakalářský obor Pastorační a sociální práce a magisterský obor Křesťanská krizová a pastorační práce – diakonika. Absolvovala výcvik Rodinná a párová terapie, systemický výcvik Koučování a moderace a také dvouletou školu křesťanského poradenství Nová DNA. Pracovala též pro různé neziskové organizace (AS, Naději, domovy pro seniory, Romodrom, Latu, Poradnu pro ženy a dívky, různé azylové domy a mnohé další).
 
 
Loading...
Loading...