Poradenství – terapie

Nabízíme odbornou poradenskou a psychoterapeutickou pomoc v obtížných životních situacích, při řešení vztahových problémů, problémů při výchově, v případě psychických obtíží (např. deprese, stavy strachu a úzkosti). Kromě odborného zázemí vycházíme z biblických principů, služby však nabízíme klientům bez rozdílu vyznání. Kromě individuálního poradenství a terapie nabízíme také párovou terapii.

Dále nabízíme možnost skupinového intervizního podpůrného prostoru pro pastorační pracovníky, vedoucí a další pracovníky v církvi. Cílem je podpora pracovníků, možnost sdílet témata, která jsou pro ně v práci obtížná, hledat zdroje podpory, nové možnosti přístupů, propojit pracovníky a nápady, načerpat povzbuzení a další. Témata i způsoby práce budou přizpůsobeny potřebám členů skupiny.

Setkání probíhají po předchozí domluvě v zasedacích prostorech CBH, které jsou v domě Radost - Náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3. Nabídku lze využít k jednorázové konzultaci, několika navazujícím setkáním nebo dlouhodobější terapii.

Objednat se můžete v pracovní dny na tel. čísle 604 479 842 anebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vzhledem k aktuální situaci je možné domluvit si setkání také formou videohovoru.

Cena za jedno individuální sezení (50 minut) je 800 Kč.
Cena párové terapie je 1300 Kč/ 80min nebo 1600 Kč/ 100 minut.

Sezení je možné bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před domluveným termínem.

 

Poradce:

Mgr. Veronika Dziamová vystudovala obor sociální práce na FF UK a sociologie – psychologie na FSS MU. Absolvovala pětiletý terapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze (SLEA), výcvik telefonické krizové intervence, kurz managementu lidských zdrojů „Koučování a moderování“, kurz Systemická práce s rodinou a řadu dalších. Pracovala v Centru pro otázky migrace, více než 10 let pracovala v o. s. Lata nejdříve s dobrovolníky, pak s dospívajícími klienty a nakonec s rodiči a rodinami a to formou poradenské i terapeutické práce. Kromě individuálního poradenství se zabývá také párovou problematikou,absolvovala výcvik párové terapie vycházející z existenciálně-analytického přístupu, kurz manželských večerů, podílí se na realizaci tematických večerů pro páry.

 

Loading...
Loading...